Liptov - Zážitkové aktivity

Liptov je ideálne miestom pre rodinnú dovolenku plnú dobrodružstva a zábavy. Objavte s deťmi to najlepšie prírodné ihrisko a zároveň najväčšiu outdoorovú arénu na Slovensku. Vyskúšajte s nami jazdu na bobovej dráhe, kolobežkách a wake boarde, premeňte sa chvíľu na Tarzana a postavte sa skutočnému obrovi. Na Liptove sa aj nemožné stáva možným!       

        Liptovia Resort v spolupráci so spoločnosťou MUTTON s.r.o. sa Vám dokáže postarať v regióne Liptova o tie najbláznivejšie, nespútané a nezabudnuteľné zážitky aké Vás len dokážu napadnúť, pri ktorých zabudnete na všedný život a spomienky na ne Vám pripomenú voľnosť a slobodu Liptova, kam sa budete radi vracať.

Rafting

        Skvelá adrenalínova aktivita pre začiatočníkov aj skúsených rafterov. Hodí sa pre jednotlivcov, rodiny s deťmi, aj na firemný teambuilding.

Raftujeme na riekach Belá, Váh, Hron, Dunajec, Orava a v Areáli vodných športov (AVS) v Liptovskom Mikuláši.

Lezecké aktivity

        Okrem klasickej školy lezenia a inštruktáže zlaňovania nájdete v našej ponuke mnoho špecifických lezeckých aktivít. Mnohé vieme realizovať aj v interiéri.

Lezecké aktivity sprevádzajú skúsení inštruktori s profesionálnou výstrojou. Postarajú sa nielen o Vašu bezpečnosť, ale aj o nové zážitky.

Outdoor adrenalín

        Ak hľadáte široké portfólio zimných, letných, detských, individuálnych, ale aj teamových aktivít, trafili ste správne.

V našej ponuke outdoorových aktivít nájdete široké portfólio aktivít rôznej obtiažnosti. Nebojíme sa nových vecí a ponuku Vám ušijeme aj na mieru.

Team building

        Teambuilding má priniesť mnoho zábavy, stmeliť Váš team aj Vás niečo nové naučiť. V ponuke pre teambuildingy nájdete tradičné aj menej tradičné aktivity.

Maxilyža ako tréning koordinácie teamu, strelecké aktivity pre tréning presnosti a mnoho ďaľších, ktoré vieme realizovať formou súťaže alebo workshopu.

Strelecké aktivity

         Strelecké aktivity sa skvele hodia ako tréning koordinácie a preveria Vašu mušku.

Detské aktivity

          Pri organizovaní eventov treba myslieť aj na tých najmenších. Aktivitu, ktorou ich zabavíte, ocenia nielen deti, ale aj ich rodičia.

Nafukovacie aktivity - hrad či šmýkačka sa v kombinácii s ďaľšími spoľahlivo postarajú o zábavu Vašich ratolestí.

Indoor a večer

          Nie vždy môžete rátať s azúrovo modrým nebom.
Ak chcete organizovať Váš event v interiéri alebo sa chcete poistiť pre prípad nepriaznivého počasia, pripravíme pre Vás vhodnú aleternatívu.

V ponuke máme večerné programy, ako aj aktivity šité pre interiér.

Event

        Ponúkame ideálne riešenia pre Váš event.

Zastrešenie v podobe malých, veľkokapacitných stanov a stanov typu pagoda.
Dodáme spolu so sedením, vyhrievaním aj ozvučením.